Antebim Web Tasarım

Ekip Takip Yazılımı

        http://www.ekiptakip.net

 

Mobil GPS izi ve Ekip Takip Yazılımı Teknik Özellikleri;

 

Her kurum / firma sadece kendi ekibini görebilir. Ekibin konum bilgisi 3. sahışlar ile paylaşılamaz. GPS için yüksek doğruluk seçimi hassasiyeti artıracak bir özelliktir. Konum bilgisi alınırken en doğru yerde gösterebilmek için gelen konum bilgisi analiz edilir. Yer değiştirme 30 metreden az ise ve gelen konum hassasiyeti 25 metre ve altında ise o zaman konum kaydedilir ve kullanıcıya gösterilir.

Araç takip sistemlerine oranla hassasiyeti daha yüksektir. Araç takip sistemlerinde ilk yatırım maliyetleri yüksektir fakat Ekip Takip uygulaması için ilk yatırım maliyeti yoktur. Ayrıca ilk ay deneme süreci olarak kabul edilir ve ücretlendirilmez. Firma dilerse 1. ayon sonunda sözleşme imzalayabilir veya imzalamadan düzenli ödemeler yaparak kullanabilir.

GSM şirketlerinin ekip takip sistemlerinde operatör bağımlılığı ve sadece mobil veri açıkken veriler gönderilebilir iken Bizim geliştirdiğimiz ekip takip uygulamamızda Wi-Fi veya mobil veri farketmeksizin ve GSM Operatörü bağımsız çalışır.

Buna ek olarak, veri kullanımı çok düşüktür, eğer sadece program arka planda çalışır ise Edge veya 2G hızlarında bile sağlıklı çalışır. 7 Gün 24 Saat açık olan bir cihaz 1 ayda 80 ile 100 MB yani 1 GB interin 10 da 1 i kadar internet kullanır.

İnternet paketiniz hiç yok ise; bu durumlar için ekip takip programı konum verisini 1 gün boyunca kendi hafızasında saklar, interneti bulduğu anda tüm veriyi sunucuya gönderir. bu durumda anlık izlenemez fakat günün sonunda hangi güzergahları izlediğiniz ayrıntılı bir şekilde izlenebilir. Telefonda verinin saklanması yalnızca 1 gündür eğer 1 günü aşar ise eski veriler geriden başlanarak silinir. Bu şekilde yapılandırmak hem telefon hafızası hemde şarj tüketimi açısından önemli bir unsurdur.

Yazılımın şarj tüketimi yok denecek kadar azdır fakat, konum bilgisi açık olduğundan şarjı asıl tüketen konum bilgisidir.

Ücretlendirme aylık cihaz başına 15 TL + KDV dir. 10 veya daha fazla cihaz takip etmek istediğinizde lütfen fiyat sorunuz.